Link MyPeugeot

peugeot-link mypeugeot obrazok

Link My Peugeot

Aplikácia ponúka možnosť rozšírenia jazdných zážitkov, je dostupná pre modely Nový 208(1), 2008(1) (s dátumom výroby od 07/2015), 308 (hatchback s dátumom výroby od 03/2014 )(1),  Nový Partner a Nový 508.

 

Prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho užívateľského prostredia, vám Link MyPeugeot ponúka nasledovné výhody:

 

Save Time*! ... Šetrite čas : Vďaka funkciám "Nájsť moje vozidlo(2)" a "Pokračovať v navigácii(3)" nájdete vaše parkovacie miesto a miesto určenia rýchlejšie.

 

Save Money**! ... Šetrite peniaze : Aplikácia Link MyPeugeot vám ponúka štatistiky prejdených trás a tak isto vašu priemernú spotrebu paliva.

 

Be Safe***! ... Bezpečne : Aplikácia Link MyPeugeot vám pomáha sledovať plánovanú servisnú kontrolu vášho auta(4).

 

Aplikácia Link MyPeugeot používa Bluetooth prepojenie s dotykovým displejom na Novom 208(5), 2008(5), 308 (hatackback s dátumom výroby od 03/2014 )(5), Nový Partner a Nový 508.


Link MyPeugeot je kompatibilný so Smartphone s operačným systémom iOS 6 (a novší) alebo Android 2.3 (alebo novší).

 

 

 

 

1) pre používanie aplikácie Link MyPeugeot je potrebná dotyková obrazovka v aute. Pri zadaní identifikačného čísla auta (VIN) sa otestuje kompatibilita vášho auta.

2) Táto funkcia vyžaduje internetové pripojenie vo vašom smartphone a stiahnutú navigačnú aplikáciu. Táto funkcia bude využívať a sťahovať dáta z internetu, preto je potrebné mať možnosť využívať viac ako 500mb mobilných dát mesačne. Pre bližšie info ohľadom prístupu na internet a množstve využiteľných mobilných dát kontaktujte vášho mobilného operátora.

3) Pre používanie funkcie musí byť vaše vozidlo vybavené dotykovou obrazovkou. Váš smartphone musí mať pripojenie na internet a tiež stiahnutú navigačnú aplikáciu. Táto funkcia bude využívať a sťahovať dáta z internetu, preto je potrebné mať možnosť využívať viac ako 500mb mobilných dát mesačne. Pre bližšie info ohľadom prístupu na internet a množstve využiteľných mobilných dát kontaktujte vášho mobilného operátora.

4) Tieto upozornenia na kontrolu nie sú náhradou kontroly v servisnej knižke.

5) Pri prvom spustení si aplikácia vyžiada zadanie identifikačného čísla (VIN) vášho auta, ktoré nájdete na technickom preukaze vášho vozidla. Takto prepojíte dotykovú obrazovku vo vašom aute s vaším smartphone. Odporúča sa, aby ste tento postup vykonávali pri vypnutom motore.

 

Všeobecné podmienky používania aplikácie Link MyPeugeot