OBJAVTE MIRROR SCREEN

mirror screen generique

JAZDITE BEZPEČNE

 

Otvorte brány do sveta modernej konektivity a prepojte svoj Smarfón(1) s Vaším Peugeot (Peugeot 108(2), Novým Peugeot 208 alebo Novým Peugeot Partner).

 

Čo je Mirror Screen?

Funkcia Mirror Screen sprístupňuje kompatibilné aplikácie vo Vašom Smartfóne na dotykovej obrazovke Vášho auta (Možné len pre automobily vybavené dotykovou obrazovkou a funkciou Mirror Screen). Mirror Screen je vďaka MirrorLink® a Apple CarPlayTM kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. Využívanie Mirror Screen je úplne zadarmo a nevyžaduje si žiadne poplatky(3).

 

Bezpečne !

Mirror Screen Vám ponúka možnosť používať aplikácie vo Vašom Smartfóne počas jazdy bezpečne a zodpovedne.

Užívajte si

Používanie Mirror Screen je veľmi jednoduché. Stačí len prepojiť Váš Smartfón cez USB a je to!


S používaním kompatibilných aplikácií sa jazda s Peugeot stane ešte príjemnejšia: navigácia, internetové rádio, audio knihy,...

(1) Pre kompatibilné Smartfóny.

(2) Peugeot 108 nie je kompatibilný s Apple CarPlay.

(3) Okrem poplatkov za platené a predplatné aplikácie; a poplatky za roaming.

 

Upozornenie :

 

Plne využívať funkcie Mirror Screen je možné len s kompatibilným Smartfónom a aplikáciami. PEUGEOT nie je zodpovedný za žiadne technické problémy vzniknuté s aktualizovaním Smartfónu alebo aplikácií.

 


 

Pokiaľ vlastníte Peugeot 108 vyrobený v roku 2014, možete si Vašu 7" dotykovú obrazovku aktualizovať a získať tak výhody kompatibility s viacerými Smarfónmi a aplikáciami MyPeugeot.