Originálne náhradné diely

pieces rechange img big

Ponuka prispôsobená vašim potrebám

Použitie originálnych náhradných dielov pri údržbe vášho vozidla, to je garancia zachovania pôvodnej kvality vášho vozidla čo sa týka komfortu jazdy, držania na ceste, bezpečnosti. Vďaka  spoľahlivosti a kvalite originálnych náhradných dielov predĺžite životnosť vášho vozidlu a jazdíte bez starostí.

Originálne náhradné diely

forfait picto pieces

NÁROKY NA KVALITU URČENÉ PRIAMO VÝROBCOM

Originálne náhradné diely PEUGEOT sú vyrobené z kvalitatívne vhodných materiálov podľa rovnako prísnych špecifikácií a podľa rovnakého výrobného štandardu ako komponenty použité pri výrobe nových vozidiel PEUGEOT.

Sú podrobované rôznym náročným testom, aby bola zabezpečená ich spoľahlivosť, odolnosť a bezpečnosť. 

forfait picto asavoir

KVALITA ORIGINÁLU

Vaše vozidlo PEUGEOT je vytvorené z viacerých prvkov navrhnutých a definovaných priamo výrobcom, ktoré spolu vytvárajú homogénny a súvislý celok s cieľom zabezpečiť maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť vášho vozidla. 

Originálne diely PEUGEOT vám umožnia zachovať pôvodné kvality vášho vozidla a to čo sa týka spoľahlivosti, bezpečnosti, komfortu a potešenia z jazdy.

Výrobcom renovované diely

picto entretien adivse

RIEŠENIE ZABEZPEČUJÚCE KVALITU

Potrebujete výmenu dielu na vašom vozidle ? Prispejte k zníženiu vplyvu automobilov na životné prostredie výberom repasovaného dielu (výrobcom renovovaného).   
Ide o zozbierané použité originálne náhradné diely PEUGEOT, ktoré prešli renováciou podľa prísnych procesov určených výrobcom.

Tieto diely majú záruku zhodnú so zárukou, ktorá platí na nové originálne náhradné diely a to vďaka dodržaniu prísnych procesov pri renovácii.

environnement respect nature

RIEŠENIE ZABEZPEČUJÚCE ÚSPORU A EKOLÓGIU

Predĺžte životnosť vášho PEUGEOT a zabezpečte jeho dobré fungovanie za výhodnú cenu, ktorá je prispôsobenú veku vášho vozidla.

Navyše rovnako ako my prispejete k ochrane životného prostredia : recykláciou a minimalizáciou odpadov z automobilov.